• Перше інтерв'ю весільного фотографа, який переміг на виборах у Верховну Раду! » Чортків
  » » Перше інтерв'ю весільного фотографа, який переміг на виборах у Верховну Раду!

  Перше інтерв'ю весільного фотографа, який переміг на виборах у Верховну Раду!

  Написав Galician
  //
  24 липень 2019
  //
  //
  У Запоріжжі весільний фотограф Сергій Штепа виграв вибори у мільйонера, екс-регіонала і керівника величезного підприємства Мотор Січ В'ячеслав Богуслаєв. Унікальний для більшості округів секрет перемоги: Штепа балотувався під брендом Слуги народу. Як йому вдалося перемогти досвідченого опонента і допомагала йому в цьому партія: його інтерв'ю Главкому - за хвилину.

  Заробляв 1300 на годину як фотограф, але: "Те, що пишуть як за годину - це ціна дня роботи ... Фотограф знімає годину, обробляє ще п'ять годин. Останній рік я не займався фотографією як роботою, це було тільки моїм хобі".

  А потім просто подав анкету. "Мені ніхто не пропонував йти в парламент, я сам подав заявку (партії Слуга народу). Я послав анкету, резюме, свої готові законопроекти ... Вони були пов'язані з розмитненням автомобілів і відповідальністю органів влади за технічний стан доріг ... Мої пропозиції розглянули, після чого запросили стати кандидатом ".

  Кухарка не може керувати країною. "Багато пишуть, що кухарка може управляти країною, але це не так. Кожна людина ... повинен був відправити (Слугу народу) готові законопроекти .... Тобто в партію не могли потрапити непрофесіонали. Можливо, туди потрапляли не тільки фахівці з праву, але точно потрапили люди, які можуть писати законопроекти і можуть виконувати роботу в парламенті ".
  З Зеленським була коротка зустріч. Дуже. "Під час його поїздки (в Запоріжжі 18 липня) у нас з ним була дуже коротка бесіда, тому я не можу сказати, що ми детально обговорили всі питання. Я думаю, ми з ним докладніше поговоримо пізніше ... Він же приїхав особисто подивитися на наші мости і наш ДніпроГЕС ... на той момент ми були тільки кандидатами. Якби було спілкування якесь публічне з ним, то це було б прямою агітацією, що суперечить закону ".
  Разумков приїжджав, але до Богуслаєву. "Він їздив з робочим візитом на завод Мотор Січ. Це була агітація Слуги народу серед робітників заводу ... Це було зроблено не для того, щоб піарити мого опонента, а щоб піарити партію. ​​Я вважаю, це було абсолютно нормально. Як ви бачите за результатами виборів, це не завадило мені перемогти ... Не бачу нічого такого в тому, що Разумков їздив до нього на завод ".
  Бренд Слуги народу допоміг на виборах 50 на 50. "Більше людей приходило на зустрічі ... Зустрічей було більше ста ... Звичайно, бренд додав трохи впізнаваності. Думаю, 50% - це я, і 50% - це бренд. Без бренду , звичайно, я б не виграв. Але і той факт, що якщо поставити будь-якого під цим брендом і він виграє, теж неправда. Важливо поєднання професійного людини і бренду ".

  Богуслаєв не поздоровив. "Ні, не дзвонив ... Мене привітали всі друзі, знайомі ... Привітали мої колеги з партії Слуга народу".

  Виборці не розуміють, хто такий нардеп. "Більшість людей турбувало не те, що відбувається в Україні на рівні держави, а проблеми побутового рівня ... Я всім виборцям розповідав, що деякі проблеми не входять в компетенцію депутата".

  Тепер потрібні місцеві вибори. "Дуже важливо, щоб на місцевих виборах пройшли правильні люди, які працювали б, щось робили для звичайних людей ... Я людям пояснював, що потрібно правильно проголосувати на місцевих виборах. Говорив їм, що я сам зможу, а що не зможу зробити (як депутат), щоб вони на мене не покладали то, ніж я просто не буду займатися ".

  А мажоритарку краще скасувати. "Так. Тому що не можна робити так, щоб політик 10 років засівав (округ) гречкою і постійно вигравав у тих людей, які дійсно щось хочуть зробити, але просто не мають великих грошей".
  Повідомити про помилку
  Коментарі поки що немає. Ви можете стати першим!

  Додати коментар!

  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.